Aktuality

Zažijte vyhlídkový seznamovací let nad Lednicko-valtickým areálem a Pálavou

1. červenec 2022

Reklamní banner 3x1,5m je umístěn na zadní straně hangáru a je čitelný z turistické cesty Bořetice Kraví hora - Velké Pavlovice.    

Více

Benzín NAT95 bez Bio složky

1. duben 2022

Provozovatelům, kteří se svými letadly navštíví letiště Kraví hora (LKKRAV), mají možnost natankovat benzín NAT95 bez Bio složky (Bio složka není bezpečná pro provoz motorů ROTAX). NAT95 bez Bio nakupujeme přímo ze skladu Čepra v Kloboukách.
Cena bude dle aktuálního nákupu a bude na dotaz na telefonním čísle 602 957 931.

Online animace anemometru na LKKRAV

31. březen 2022

Spustili jsme vizualizaci dat z meteostanice, konkrétně aktuální směr a rychlost větru vůči vzletové a přistávací dráze (VPD), aktuální teplotu a místní letištní QNH, které patří mezi důležité informace pro přilétávající letadla a bezpečné plánování leteckého provozu na letišti LKKRAV.

více

Sledujte online provoz a meteodata

10. březen 2022

Do naších služeb patří i pohled na letištní plochu za pomocí webkamery, kde můžete sledovat Online, co se aktuálně děje na letišti LKKRAV. Stejně tak můžete sledovat Online veškerá možná data z meteostanice na meteoserveru Weathercloud.

více

Dostupné vlekání kluzáků

1. březen 2022

Pro ty, co budou mít zájem si polétat v této lokalitě se svým bílým miláčkem (kluzákem), nabídneme možnost dostupného vlekání jejich kluzáků. Případné detaily o této jedinečné možnosti obdržíte po individuálním vyžádání.

více