Darujte poukaz na dechberoucí jedinečný zážitek, vyhlídkový let nad Lednicko-valtickým areálem a Pálavou

Máte dotaz? Podívejte se na často kladené otázky ohledně podmínek a limitů pro seznamovací vyhlídkové lety a dárkové poukazy nebo nás kontaktujte na afm (at) rolla.cz nebo telefonicky na (+420) 602 957 931.

okruhy_final.jpgDárkový poukaz je určen pro jeden let s jednímu pasažérem na palubě. Dárkový poukaz je přenositelný na jinou osobu. 
Dárkový poukaz je platný 1 rok od data objednání. Po uplynutí platnosti nebude let uskutečněn. Dárkový poukaz lze jen odletět nebo darovat jiné osobě, cenu za neodletěnou dobu nelze vrátit ani v hotovosti ani na účet.
Změna trasy je možná, kladný rozdíl ceny mezi skutečnou a objednanou dobou letu doplatí držitel dárkového poukazu po provedeném letu v hotovosti.
Držitel dárkového poukazu může let odletět buď na základě rezervace telefonicky/mejlem nebo zadáním dárkového poukazu do našeho rezervačního systému.
Držitel dárkového poukazu se dostaví aspoň 10 min. před plánovaným termínem letu na letiště Kraví hora v Bořeticích LKKRAV z důvodů seznámení se s bezpečnostními pokyny před letem.
Let se vlivem vyšší moci (počasí, údržba na letadle apod.) nemusí v rezervovaném termínu uskutečnit, proto si prosím před odjezdem na letiště telefonicky ověřte, zda jsou podmínky pro provedení letu. V případě neuskutečnění letu, můžete si pro tento let zarezervovat telefonicky, mejlem nebo v tomto rezervačním systému jiný náhradní termín.
Let rovněž nebude uskutečněn, pokud držitel dárkového poukazu nebude způsobilý pro let, tzn. že nebude splňovat limity pro bezpečný posez v letadle vč. hmotnostního limitu nebo požil před letem alkohol, drogy a jiné psychotropní látky.

Krok 1/2

Vyberte si okruh
Vytisknout stránku Vytisknout stránku