Darujte poukaz na dechberoucí jedinečný zážitek, vyhlídkový let nad Lednicko-valtickým areálem a Pálavou

Máte dotaz? Často kladené otázky ohledně podmínek a limitů pro vyhlídkové seznamovací lety a dárkové poukazy.

okruhy_final.jpgDárkový poukaz je určen pro jeden let s jednímu pasažérem na palubě. Dárkový poukaz je přenositelný na jinou osobu. 
Dárkový poukaz je platný 12 měsíců od data objednání. Po uplynutí platnosti nebude let uskutečněn. Dárkový poukaz lze jen odletět nebo darovat jiné osobě, cenu za neodletěnou dobu nelze vrátit ani v hotovosti ani na účet.
Změna trasy je možná, kladný rozdíl ceny mezi skutečnou a objednanou dobou letu doplatí držitel dárkového poukazu po provedeném letu v hotovosti.
Držitel dárkového poukazu může let odletět buď na základě rezervace telefonicky/mejlem nebo zadáním dárkového poukazu do našeho rezervačního systému.
Držitel dárkového poukazu se dostaví aspoň 10 min. před plánovaným termínem letu na letiště Kraví hora v Bořeticích LKKRAV z důvodů seznámení se s bezpečnostními pokyny před letem.
Let se vlivem vyšší moci (počasí, údržba na letadle apod.) nemusí v rezervovaném termínu uskutečnit, proto si prosím před odjezdem na letiště telefonicky ověřte, zda jsou podmínky pro provedení letu. V případě neuskutečnění letu, můžete si pro tento let zarezervovat telefonicky, mejlem nebo v tomto rezervačním systému jiný náhradní termín.
Let rovněž nebude uskutečněn, pokud osoba, která má letět, nebude způsobilá pro let, tzn. že nebude splňovat limity pro bezpečný posez v letadle vč. hmotnostního limitu nebo požila před letem alkohol, drogy a jiné psychotropní látky.

Krok 1/2

Vyberte si okruh
Vytisknout stránku Vytisknout stránku