Darujte poukaz na dechberoucí jedinečný zážitek, vyhlídkový let nad Lednicko-valtickým areálem a Pálavou

Máte dotaz? Často kladené otázky ohledně podmínek a limitů pro vyhlídkové, seznamovací lety a dárkové poukazy.

okruhy_final.jpgDárkový poukaz je určen pro jeden let s jednímu pasažérem na palubě. Dárkový poukaz je přenositelný na jinou osobu. 
Dárkový poukaz je platný 12 měsíců od data objednání. Po uplynutí platnosti nebude let uskutečněn. Dárkový poukaz lze jen odletět nebo darovat jiné osobě, cenu za neodletěnou dobu nelze vrátit ani v hotovosti ani na účet.
Změna trasy a času je možná, doplatek se platí v hotovosti po provedeném letu.
Držitel dárkového poukazu může let odletět buď na základě rezervace telefonicky/e-mailem nebo zadáním dárkového poukazu do našeho rezervačního systému na stránkách www.rolla.cz.
Držitel dárkového poukazu se dostaví alespoň 10 min. před plánovaným termínem letu na letiště Kraví hora v Bořeticích LKKRAV z důvodu seznámení se s bezpečnostními pokyny před letem.
Let se vlivem vyšší moci (počasí, údržba na letadle apod.) nemusí v rezervovaném termínu uskutečnit, proto si prosím před odjezdem na letiště telefonicky ověřte, zda jsou podmínky pro provedení letu. V případě neuskutečnění letu, můžete si pro tento let zarezervovat telefonicky, e-mailem nebo v tomto rezervačním systému webových stránek jiný náhradní termín. V zimním období je počet letových dnů výrazně omezen.
Let rovněž nebude uskutečněn, pokud osoba, která má letět, nebude způsobilá pro let, tzn. že nebude splňovat limity pro bezpečný posez v letadle vč. hmotnostního limitu nebo požila před letem alkohol, drogy a jiné psychotropní látky nebo bude mít u sebe zbraně, výbušniny a jiné nebezpečné předměty.

Krok 1/2

Vyberte si okruh
Vytisknout stránku Vytisknout stránku