Online rezervace


Zarezervujte si nevšední jedinečný zážitek, vyhlídkový let nad Lednicko-valtickým areálem a Pálavou

Máte-li platný dárkový poukaz, během rezervace jej můžete uplatnit.

Máte dotaz? Často kladené otázky ohledně podmínek a limitů pro vyhlídkové seznamovací lety a dárkové poukazy.

okruhy_final.jpg
Rezervace je určena pro jeden let s jedním pasažérem na palubě.
Rezervovanou a zaplacenou dobu letu lze jen odletět, cenu za neodletěnou dobu nelze vrátit ani v hotovosti ani na účet.
Změna trasy před letem nebo v průběhu letu je možná, kladný rozdíl ceny mezi skutečnou a objednanou dobou letu doplatí objednatel nebo držitel poukazu po provedeném letu v hotovosti.
Objednatel letu nebo držitel dárkového poukazu se dostaví aspoň 10 min. před rezervovaným termínem letu na letiště Kraví hora v Bořeticích LKKRAV z důvodů seznámení se s bezpečnostními pokyny před letem.
Let se vlivem vyšší moci (počasí, údržba na letadle apod.) nemusí v rezervovaném termínu uskutečnit, proto si prosím před odjezdem na letiště telefonicky ověřte, zda jsou podmínky pro provedení letu. V případě neuskutečnění letu, můžete si pro tento let zarezervovat telefonicky, mejlem nebo v tomto rezervačním systému jiný náhradní termín.
Let rovněž nebude uskutečněn, pokud osoba, která má letět, nebude způsobilá pro let, tzn. že nebude splňovat limity pro bezpečný posez v letadle vč. hmotnostního limitu nebo požila před letem alkohol, drogy a jiné psychotropní látky.

Krok 1/2

Vyberte si okruh.

Držitelé dárkového poukazu, pokud nechcete měnit trasu letu, vyberte okruh, na který byl dárkový poukaz původně vystaven.

Pokud chcete letět později a nevíte ještě termín - žádný problém, přejděte do sekce dárkových poukazů, kde si zakoupíte dárkový poukaz s platností 12 měsíců a uplatníte jej v našem rezervačním systému kdykoliv vám to bude vyhovovat.