Rezervace


Online si zarezervujte nevšední jedinečný zážitek, vyhlídkový let nad Lednicko-valtickým areálem a Pálavou

!!! Máte-li platný dárkový poukaz, během rezervace jej můžete uplatnit !!!

Máte dotaz? Často kladené otázky ohledně podmínek a limitů pro vyhlídkové - seznamovací lety a dárkové poukazy.

okruhy_final.jpg
Rezervace je určena pro jeden let s jedním pasažérem na palubě.
Rezervovanou a zaplacenou dobu letu lze jen odletět, cenu za neodletěnou dobu nelze vrátit ani v hotovosti ani na účet.
Změna trasy a času je možná, případný doplatek se platí v hotovosti po provedeném letu.
Objednatel letu nebo držitel dárkového poukazu se dostaví alespoň 10 min. před rezervovaným termínem letu na letiště Kraví hora v Bořeticích LKKRAV z důvodu seznámení se s bezpečnostními pokyny před letem.
Let se vlivem vyšší moci (počasí, údržba na letadle apod.) nemusí v rezervovaném termínu uskutečnit, proto si prosím před odjezdem na letiště telefonicky ověřte, zda jsou podmínky pro provedení letu. V případě neuskutečnění letu, můžete si pro tento let zarezervovat telefonicky, e-mailem nebo v tomto rezervačním systému webových stránek jiný náhradní termín. V zimním období je počet letových dnů výrazně omezen.
Let rovněž nebude uskutečněn, pokud osoba, která má letět, nebude způsobilá pro let, tzn. že nebude splňovat limity pro bezpečný posez v letadle vč. hmotnostního limitu nebo požila před letem alkohol, drogy a jiné psychotropní látky nebo bude mít u sebe zbraně, výbušniny a jiné nebezpečné předměty.

Krok 1/2

Vyberte si okruh.

!!! Držitelé dárkového poukazu, pokud nechcete měnit trasu letu, vyberte okruh, na který byl dárkový poukaz původně vystaven !!!